Cart
Loading...
Loading... 37850-C02
RMR Modular Enclosure Short Finger Cable Manager for Multi-Mount Rails; 38U; 70.9" (1800 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $299.73
| Width | 66.5" (1689 mm) |
| Height | 6.1" (155 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 0.8" (20 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10.1" (26 cm) |
| Ship Length/Depth | 95" (2413 mm) |
| Ship Height | 4.8" (12 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |
