Cart
Loading...
Loading... 37850-G03
RMR Modular Enclosure Short Finger Cable Manager for Multi-Mount Rails; 42U; 78.7" (2000 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $340.65
| Width | 73.5" (1867 mm) |
| Height | 6.1" (155 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 0.8" (20 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10.1" (26 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 4.8" (12 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |
