Cart
Loading...
Loading... 37850-G05
RMR Modular Enclosure Short Finger Cable Manager for Multi-Mount Rails; 47U; 86.6" (2200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $425.77
| Width | 82.3" (2090 mm) |
| Height | 6.1" (155 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 0.8" (20 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10.1" (26 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 4.8" (12 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |
