Cart
Loading...
Loading... 37860-C02
RMR Modular Enclosure Short Finger Cable Manager for Multi-Mount Rails; 38U; 70.9" (1800 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $541.90
| Width | 4.8" (122 mm) |
| Height | 66.5" (1690 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11.6" (29 cm) |
| Ship Length/Depth | 95" (2413 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |
