Cart
Loading...
Loading... 37860-G03
RMR Modular Enclosure Short Finger Cable Manager for Multi-Mount Rails; 42U; 78.7" (2000 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $567.39
| Width | 4.8" (122 mm) |
| Height | 73.5" (1867 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11.6" (29 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |
