Cart
Loading...
Loading... 37860-G04
RMR Modular Enclosure Short Finger Cable Manager for Multi-Mount Rails; 45U; 82.7" (2100 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $601.47
| Width | 4.8" (122 mm) |
| Height | 78.8" (2002 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11.6" (29 cm) |
| Ship Length/Depth | 113" (2870 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |
