Cart
Loading...
Loading... 37803-G01
RMR Modular Enclosure Short Ring Cable Manager; 7U; 12.3" (312 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $82.99
| Color | Hammer Gray |
| Height | 12.3" (313 mm) |
| Width | 6.4" (163 mm) |
| Depth | 7.4" (188 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11.5" (29 cm) |
| Ship Length/Depth | 41" (1041 mm) |
| Ship Height | 10.4" (26 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
