Cart
Loading...
Loading... 37086-C04
RMR Wall-Mount Enclosure Short Finger Cable Manager; 21.8" (554 mm) H x 0.51" (13 mm) W x 6.5" (81 mm) D; Black
MSRP $164.93
| Height | 21.8" (554 mm) |
| Color | Black |
| Width | 0.6" (15 mm) |
| Depth | 6.5" (165 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
