Cart
Loading...
Loading... 37086-G08
RMR Wall-Mount Enclosure Short Finger Cable Manager; 28.8" (732 mm) H x 0.51" (13 mm) W x 6.5" (81 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $178.75
| Height | 28.8" (732 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 0.6" (15 mm) |
| Depth | 6.5" (165 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 84" (2134 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
