Cart
Loading...
Loading... 37082-C18
RMR Wall-Mount Enclosure Vertical Lashing Bracket; 47" (1194 mm) H x 1" (26 mm) W x 4" (102 mm) D; Black
MSRP $191.13
| Height | 47" (1194 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 130" (3302 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
