Cart
Loading...
Loading... 37082-G04
RMR Wall-Mount Enclosure Vertical Lashing Bracket; 22" (559 mm) H x 1" (26 mm) W x 4" (102 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $144.86
| Height | 22" (559 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
