Cart
Loading...
Loading... 37082-G13
RMR Wall-Mount Enclosure Vertical Lashing Bracket; 38" (966 mm) H x 1" (26 mm) W x 4" (102 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $173.06
| Height | 38" (966 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 107" (2718 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
