Cart
Loading...
Loading... DF0022-000000-001
RMR Enclosure Door Stop Kit; Gold over Zinc
MSRP $225.53
| Height | 1.7" (43.2 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Depth | 0.8" (21 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 2.3" (6 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
