Cart
Loading...
Loading... 37739-G02
RMR Modular Enclosure Document Holder, A3 Document Size, 11.3" (286 mm) H x 16.7" (423 mm) W x 1.5" (38 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $165.26
| Type | A3 Document Size |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 12" (286 mm) |
| Width | 17" (432 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 14" (36 cm) |
| Ship Length/Depth | 48" (1219 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
