Cart
Loading...
Loading... DF0030-000000-001
LED Light Kit with Magnetic Mount; On/Off Switch; 100 - 240 V; 50/60 Hz
MSRP $362.59
| Height | 1.25" (31.8 mm) |
| Width | 18" (457 mm) |
| Depth | 1.3" (32 mm) |
| Country Of Origin | DE |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 41" (1041 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
