Cart
Loading...
Loading... 37771-C01
Multi-Mount (Square Punched) Rails for RMR Modular Enclosure; 24U; 47.2" (1200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $575.33
| Width | 2.9" (74 mm) |
| Height | 46.6" (1184 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.6" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 129" (3277 mm) |
| Ship Height | 6.9" (18 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |
