Cart
Loading...
Loading... 37771-G04
Multi-Mount (Square Punched) Rails for RMR Modular Enclosure; 45U; 82.7" (2100 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $743.73
| Width | 2.9" (74 mm) |
| Height | 82.1" (2086 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.6" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 219" (5563 mm) |
| Ship Height | 6.9" (18 cm) |
| Shipping Weight | 26 LB (11.79 kg) |
