Cart
Loading...
Loading... 37772-C02
Multi-Mount (Square Punched) Rails for RMR Modular Enclosure; 38U; 70.9" (1800 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $788.29
| Width | 10.8" (274 mm) |
| Height | 70.2" (1784 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 14.8" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 188" (4775 mm) |
| Ship Height | 7.5" (19 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |
