Cart
Loading...
Loading... 37772-G03
Multi-Mount (Square Punched) Rails for RMR Modular Enclosure; 42U; 78.7" (2000 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $825.45
| Width | 10.8" (274 mm) |
| Height | 78.1" (1984 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 14.8" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 209" (5309 mm) |
| Ship Height | 7.5" (19 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |
