Cart
Loading...
Loading... 37065-C48
RMR Wall-Mount Enclosure 19" EIA Multi-Mount (Square-Punched) Rails; 26 RMU; 48.6" (1234 mm) H x 3" (77 mm) W x 2" (51 mm) D; Black
MSRP $125.45
| Width | 3" (76 mm) |
| Height | 48.6" (1234 mm) |
| Rail Style | Multi-Mount Square-Punched Rails |
| Color | Black |
| Depth | 2" (51 mm) |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 135" (3429 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
