Cart
Loading...
Loading... 37065-G10
RMR Wall-Mount Enclosure 19" EIA Multi-Mount (Square-Punched) Rails; 18 RMU; 34.6" (879 mm) H x 1" (26 mm) W x 2" (51 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $83.80
| Width | 1" (25 mm) |
| Height | 34.6" (879 mm) |
| Rail Style | Multi-Mount Square-Punched Rails |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
