Cart
Loading...
Loading... 37065-G34
RMR Wall-Mount Enclosure 19" EIA Multi-Mount (Square-Punched) Rails; 12 RMU; 24.1" (611 mm) H x 3" (77 mm) W x 2" (51 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $100.41
| Width | 3" (76 mm) |
| Height | 24.1" (611 mm) |
| Rail Style | Multi-Mount Square-Punched Rails |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 74" (1880 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
