Cart
Loading...
Loading... 37067-005
RMR Wall-Mount Enclosure 19" EIA 12-24 Tapped Rails; 13 RMU; 27" (686 mm) H x 1" (26 mm) W x 2" (51 mm) D; Clear
MSRP $80.86
| Width | 1" (25 mm) |
| Height | 27" (686 mm) |
| Rail Style | 12-24 Tapped Rails |
| Color | Clear |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 79" (2007 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
