Cart
Loading...
Loading... 37067-012
RMR Wall-Mount Enclosure 19" EIA 12-24 Tapped Rails; 20 RMU; 38.1" (968 mm) H x 1" (26 mm) W x 2" (51 mm) D; Clear
MSRP $86.48
| Width | 1" (25 mm) |
| Height | 38.1" (968 mm) |
| Rail Style | 12-24 Tapped Rails |
| Color | Clear |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 109" (2769 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
