Cart
Loading...
Loading... 37067-031
RMR Wall-Mount Enclosure 19" EIA 12-24 Tapped Rails; 9 RMU; 20" (508 mm) H x 3" (77 mm) W x 2" (51 mm) D; Clear
MSRP $91.95
| Width | 3" (76 mm) |
| Height | 20" (508 mm) |
| Rail Style | 12-24 Tapped Rails |
| Color | Clear |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
