Cart
Loading...
Loading... 37067-033
RMR Wall-Mount Enclosure 19" EIA 12-24 Tapped Rails; 11 RMU; 23" (585 mm) H x 3" (77 mm) W x 2" (51 mm) D; Clear
MSRP $97.49
| Width | 3" (76 mm) |
| Height | 23" (585 mm) |
| Rail Style | 12-24 Tapped Rails |
| Color | Clear |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
