Cart
Loading...
Loading... 37067-040
RMR Wall-Mount Enclosure 19" EIA 12-24 Tapped Rails; 18 RMU; 34.6" (879 mm) H x 3" (77 mm) W x 2" (51 mm) D; Clear
MSRP $104.80
| Width | 3" (76 mm) |
| Height | 34.6" (879 mm) |
| Rail Style | 12-24 Tapped Rails |
| Color | Clear |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
