Cart
Loading...
Loading... 37067-045
RMR Wall-Mount Enclosure 19" EIA 12-24 Tapped Rails; 23 RMU; 43.3" (1101 mm) H x 3" (77 mm) W x 2" (51 mm) D; Clear
MSRP $116.49
| Width | 3" (76 mm) |
| Height | 43.3" (1101 mm) |
| Rail Style | 12-24 Tapped Rails |
| Color | Clear |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |
