Cart
Loading...
Loading... 37774-C05
Tapped #12-24 Equipment Rails for RMR Modular Enclosure; 47U; 86.6" (2200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $785.83
| Width | 2.9" (74 mm) |
| Height | 86" (2185 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.6" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 6.9" (18 cm) |
| Shipping Weight | 28 LB (12.7 kg) |
