Cart
Loading...
Loading... 37774-G01
Tapped #12-24 Equipment Rails for RMR Modular Enclosure; 24U; 47.2" (1200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $575.33
| Width | 2.9" (74 mm) |
| Height | 46.6" (1184 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.6" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 129" (3277 mm) |
| Ship Height | 6.9" (18 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |
