Cart
Loading...
Loading... 37774-G02
Tapped #12-24 Equipment Rails for RMR Modular Enclosure; 38U; 70.9" (1800 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $670.05
| Width | 2.9" (74 mm) |
| Height | 70.2" (1784 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.6" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 188" (4775 mm) |
| Ship Height | 6.9" (18 cm) |
| Shipping Weight | 24 LB (10.89 kg) |
