Cart
Loading...
Loading... 37775-C04
Tapped #12-24 Equipment Rails for RMR Modular Enclosure; 45U; 82.7" (2100 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $874.95
| Width | 10.8" (274 mm) |
| Height | 82.1" (2086 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 14.8" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 219" (5563 mm) |
| Ship Height | 7.5" (19 cm) |
| Shipping Weight | 32 LB (14.52 kg) |
