Cart
Loading...
Loading... 37775-G06
Tapped #12-24 Equipment Rails for RMR Modular Enclosure; 51U; 94.5" (2400 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $974.02
| Width | 10.8" (274 mm) |
| Height | 93.9" (2386 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 14.8" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 7.5" (19 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |
