Cart
Loading...
Loading... DF0023-000000-001
RMR Enclosure Grounding and Bonding Kit
MSRP $60.94
| Type |
| Height | 0.6" (15.2 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Green |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 0.5 LB (0.23 kg) |
