Cart
Loading...
Loading... 37922-002
RMR Modular Enclosure Grounding Wire Kit, Quick Disconnect, 12" (305 mm) L, 12 AWG Stranded, M8 Ring Terminals
MSRP $206.65
| Type | 12 AWG Stranded |
| Length |
| Height | 1" (18 mm) |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 2" (5 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 1" (3 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
