Cart
Loading...
Loading... 37926-002
RMR Modular Enclosure Grounding Wire Kit, 12" (305 mm) L, 6 AWG Stranded, M8 Ring Terminals
MSRP $280.34
| Type | 6 AWG Stranded |
| Length |
| Height | 1" (18 mm) |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
