Cart
Loading...
Loading... 37943-001
RMR Modular Enclosure Vertical Busbar Mounting Kit, For Frame or Rail Mount
MSRP $24.11
| Height | 1" (26 mm) |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
