Cart
Loading...
Loading... 37821-G01
RMR Modulare Enclosure External Baying Brackets, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $125.95
| Color | Hammer Gray |
| Height | 2.8" (72 mm) |
| Width | 1.6" (41 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8.3" (21 cm) |
| Ship Length/Depth | 21" (533 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
