Cart
Loading...
Loading... 37822-C01
RMR Modular Enclosure Flat Internal Baying Brackets, Black
MSRP $126.96
| Color | Black |
| Height | 0.5" (13 mm) |
| Width | 2.4" (61 mm) |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8.3" (21 cm) |
| Ship Length/Depth | 21" (533 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
