Cart
Loading...
Loading... 37925-001
RMR Modular Enclosure Leveler Kit; M10 X 82.5 mm; 30 mm D; Swivel Pad; Zinc
MSRP $64.65
| Height | 4" (102 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 8" (203 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
