Cart
Loading...
Loading... 37830-C09
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 3.9" (100 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 47.2" (1200 mm) D, Black
MSRP $739.32
| Depth | 47.4" (1204 mm) |
| Width | 23.8" (605 mm) |
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 128" (3251 mm) |
| Ship Height | 7.8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |
