Cart
Loading...
Loading... 37830-C13
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 3.9" (100 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 27.6" (700 mm) D, Black
MSRP $665.42
| Depth | 27.7" (704 mm) |
| Width | 31.7" (805 mm) |
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 88" (2235 mm) |
| Ship Height | 7.8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 32 LB (14.52 kg) |
