Cart
Loading...
Loading... 37830-C15
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 3.9" (100 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 35.4" (900 mm) D, Black
MSRP $754.12
| Depth | 35.6" (904 mm) |
| Width | 31.7" (805 mm) |
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 98" (2489 mm) |
| Ship Height | 7.8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |
