Cart
Loading...
Loading... 37830-C18
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 3.9" (100 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 47.2" (1200 mm) D, Black
MSRP $887.17
| Depth | 47.4" (1204 mm) |
| Width | 31.7" (805 mm) |
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 128" (3251 mm) |
| Ship Height | 7.8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |
