Cart
Loading...
Loading... 37830-C24
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 7.9" (200 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 35.4" (900 mm) D, Black
MSRP $862.53
| Depth | 35.6" (904 mm) |
| Width | 23.8" (605 mm) |
| Height | 8.8" (224 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 98" (2489 mm) |
| Ship Height | 11.8" (30 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |
