Cart
Loading...
Loading... 37830-C36
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 7.9" (200 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 47.2" (1200 mm) D, Black
MSRP $1,064.62
| Depth | 47.4" (1204 mm) |
| Width | 31.7" (805 mm) |
| Height | 8.8" (224 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 128" (3251 mm) |
| Ship Height | 11.8" (30 cm) |
| Shipping Weight | 56 LB (25.4 kg) |
