Cart
Loading...
Loading... 37830-G08
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 3.9" (100 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 43.3" (1100 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $698.25
| Depth | 43.4" (1102 mm) |
| Width | 23.8" (605 mm) |
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 118" (2997 mm) |
| Ship Height | 7.8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |
