Cart
Loading...
Loading... 37830-G16
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 3.9" (100 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 39.4" (1000 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $798.46
| Depth | 39.5" (1003 mm) |
| Width | 31.7" (805 mm) |
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 108" (2743 mm) |
| Ship Height | 7.8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |
