Cart
Loading...
Loading... 37830-G28
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 7.9" (200 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 15.8" (400 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $638.74
| Depth | 15.9" (404 mm) |
| Width | 31.7" (805 mm) |
| Height | 8.8" (224 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 88" (2235 mm) |
| Ship Height | 11.8" (30 cm) |
| Shipping Weight | 40 LB (18.14 kg) |
