Cart
Loading...
Loading... 37830-G31
Plinth Base for RMR Modular Enclosure, 7.9" (200 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 27.6" (700 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $798.46
| Depth | 27.7" (704 mm) |
| Width | 31.7" (805 mm) |
| Height | 8.8" (224 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 88" (2235 mm) |
| Ship Height | 11.8" (30 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |
